Informacje i porady o dietach

Lista najmocniejszych afrodyzjaków naturalnych

Lista najmocniejszych afrodyzjaków naturalnych

Wielu mężczyzn boryka się z problemami potencji, nieudanego seksu oraz niespełnionego życia seksualnego. Najczęściej te problemy mogą pojawić się po czterdziestym roku życia, jednak nie oznacza to, że nie mogą przytrafić się panom w każdym wieku. Niedogodność ta sprawia, że mamy o wiele mniejszą ochotę na seks, a w końcu całkowicie tracimy miłosny apetyt. Czy należy w tej sytuacji całkowicie zrezygnować z intymnego pożycia? Oczywiście, że nie. Wystarczy zastosować naturalne afrodyzjaki i sprawić, że znów staniemy się mistrzami w łóżku. Prezentujemy listę najsilniejszych afrodyzjaków, po które warto sięgnąć.

Najmocniejsze naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn

Wielu mężczyzn ma problemy z życiem seksualnym. Nie należy się jednak poddawać, lecz walczyć wykorzystując w tym celu naturalne sposoby i metody. Afrodyzjaki naturalne znane są od wieków, a co najważniejsze są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla naszego organizmu. Naturalnych afrodyzjaków nie można przedawkować a co więcej szybko stosując je zauważysz poprawę.

  • Owoce morza

Największą i najlepszą sławą cieszą się owoce można, a przede wszystkim krewetki. Także inne owoce morza zasługują na uwagę, jako afrodyzjaki. Zastosować można homary, ośmiornice, kawior. Dobrą opinię mają również ryby, między innymi sola, węgorz, sandacz.

  • Jajka

Popularne w naszej kuchni jajka również mogą być wspaniałym afrodyzjakiem. Dodają siły i wigoru i doskonale wpływają na nasze pobudzenie seksualne.

Jeżeli masz problemy z potencją zdecydowanie postaw na przyprawy. Najbardziej skuteczne są szafran (zobacz badania w języku angielskim), bazylia, lubczyk i kolendra. Przyprawy te mają właściwości pobudzające. Jeżeli chcemy spróbować jeszcze innych możliwości polecane są cynamon, curry, pieprz, papryka chili i korzeń żeń-szenia. Najlepszy z nich jest korzeń żeń-szenia, który nie tylko wpływa pozytywnie na pracę umysłową, ale także fizyczną. Gwarantuje nam znacznie dłuższy oraz bardziej udany seks. Idealne przyprawy które poprawiają seks znajdziemy także w kuchni azjatyckiej, indyjskiej i arabskiej. ​

  • Pestki i orzechy

Świetnymi afrodyzjakami są pestki z dynii i sezamu. Mają one w swoim składzie dużą ilość cynku, który to naturalnie poprawia naszą potencję. Identyczne efekty osiągniemy, jeżeli regularnie będziemy jeść orzechy. Orzechy zawierają także selen, który także pozytywnie wpływa na nasze życie seksualne.

  • Kakao i czekolada

Lubisz słodkości? Wśród nich również są prawdziwie skuteczne afrodyzjaki. Przede wszystkim jest to kakao, ale również dobrze warto jest sięgnąć po czekoladę, zwłaszcza tą, w której składzie znajduje się co najmniej 75% kakao. Nasiona kakaowca zawierają bardzo dużą ilość substancji pobudzających.

  • Owoce

Owoce zawierają bardzo dużą ilość witamin i minerałów. Mają wiele pozytywnych właściwości dla naszego organizmu. Niewielu z nas zdaje jednak sobie sprawę, że pozytywnie działają one również na naszą erekcję i życie seksualne. Najlepsze owoce, które pobudzają nasz organizm i sprawiają, że nabieramy większej ochoty na miłosne igraszki to: mandarynki, mango, banany, melony i granaty.

  • Alkohol

Czy alkohol również może być afrodyzjakiem? Oczywiście, jednakże w małych ilościach. Na nasze życie erotycznie szczególnie pozytywnie działa kieliszek wina. Warto spróbować również niewielkiej ilości szampana. Ostatecznie pomocą może być też szklaneczka koniaku. Pamiętajmy jednak, że alkohol wypity w dużej ilości nie pobudza, a wręcz przeciwnie usypia. Tym samym nie pozwólmy aby odebrał nam ochotę na seks.

Wspólne kolacje

Zanim dotrzemy do sypialni i spełnimy swe erotyczne marzenia, z całą pewnością warto zacząć od romantycznej kolacji. Pamiętajmy, że dobrze dobrane potrawy potrafią zdziałać cuda. Dodatkowo świece wytwarzają odpowiedni nastrój, który sam w sobie może być świetnym środkiem na pobudzenie, który sprawi, że najmocniejsze afrodyzjaki nie będą już wcale potrzebne.

Pamiętajmy również, że istnieją produkty, które działają zupełnie odwrotnie niż afrodyzjaki. To właśnie one studzą nasz miłosny zapał. Najczęściej są to używki – nikotyna i kawa. Także sałata i ogórki działają odwrotnie i mogą zniweczyć naszą ochotę na seks.

By: NaDiecie