Informacje i porady o dietach

Wypożyczalnia na wysokim poziomie

Na rynku medycznym mamy do czynienia z funkcjonowaniem różnego rodzaju sklepów medycznych. W nich zetkniemy się z szeregiem różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego, wymaganego i pomagającego w różnego rodzaju schorzeniach. Jeśli mowa jest o tego typu podmiotach, to warto jest szczególną uwagę zwrócić na sklep medyczny Visamed funkcjonujący na rynku miasta Warszawa. Jest to jeden z czołowych sklepów medycznych, w którym mamy do czynienia z bogactwem asortymentu. Podstawowy sprzęt medyczny, który w tym miejscu jest dostępny to łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, ortezy, stabilizatory, inhalatory, materace przeciwodleżynowe, balkoniki oraz podpórki.

Zakres oferty jest znacznie szerszy, a te wymienione są sprzętem najczęściej kupowanym. Visamed to zespół bardzo doświadczonych pracowników. Między innymi mowa jest tutaj o zespole fizjoterapeutów, dzięki czemu każdy z pacjentów może uzyskać stosowną poradę w zakresie właściwego doboru sprzętu rehabilitacyjnego. Visamed to szeroki wybór, ale równocześnie też bardzo atrakcyjne ceny. Firma Visamed ma podpisany kontrakt z NFZ, dzięki czemu można także uzyskać stosowne dofinansowanie do zakupu określonego sprzętu medycznego lub też pozyskać go całkiem za darmo.

Sprzęt rehabilitacyjny

Asortyment sklepu Visamed jest bardzo szeroki. W tym asortymencie można uraczyć takie elementy jak:

– łóżka rehabilitacyjne,

– wózki inwalidzkie,

– ortezy,

– stabilizatory,

– inhalatory,

– materace,

To kilka wymienionych elementów, ale tak naprawdę asortyment tego sklepu jest znacznie szerszy. Oferta sklepu zawiera wiele elementów, które można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jednakże można również wskazać na możliwość skorzystania z dofinansowania. Sklep ten posiada podpisaną umowę z NFZ, w ramach której można owo dofinansowanie uzyskać. W odniesieniu do niektórego rodzaju sprzętu można go uzyskać nawet całkiem za darmo. Aby było możliwe uzyskanie owego dofinansowania, należy udać się do odpowiedniego lekarza specjalisty, który przekaże stosowne zlecenie. Owo zlecenie powinno być potwierdzone w stosownym oddziale NFZ.

Nie tylko sklep, lecz także wypożyczalnia

Oprócz możliwości zakupu określonego sprzętu rehabilitacyjnego, można także skorzystać z opcji jego wypożyczenia. Wymagany sprzęt jest do pacjenta dostarczany pod wskazany adres, a po zakończeniu rehabilitacji jest przez pracownika Visamed odbierany. Sprzęt jest dostarczany do domu pacjenta, jest tam montowany oraz udzielana jest stosowna instrukcja użytkowania. Oczywiście sprzęt ten jest także serwisowany przez pracowników Visamed. Wypożyczany sprzęt to w głównej mierze łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzki jak również i podpórki oraz balkoniki. Jest to sprzęt, którego pozytywny wpływ na funkcjonowanie osób dotkniętych różnymi schorzeniami. Wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjnego to opcja, z której korzysta obecnie coraz więcej osób. Mówiąc o ofercie firmy/ sklepu medycznego Visamed, należy wskazać na wysokiej jakości sprzęt, który jednocześnie też będzie bardzo funkcjonalny.

By: Aneta R.