Informacje i porady o dietach

Przygotowania do mistrzostw

mundial

Co sprawia, że mężczyźni nagle zaczęli chętniej towarzyszyć żonom w zakupach? Mecze na dużym ekranie.

Rozpoczynający się Mundial budzi duże zainteresowanie łodzian, którzy chętnie oglądają mecze. Ale nie sami w domu, tylko w dużych centrach handlowych. Dlaczego? – Żona kazała mi tu przyjść -mówi zapatrzony w ekran mężczyzna. –Przyszliśmy całą rodziną. Żona szuka letniej sukienki, a ja pilnuję chłopców – opowiada i głaszcze po głowie kilkuletniego synka. Pan Tomasz jest zaciętym kibicem i trzyma kciuki za Brazylię. Inny mieszkaniec Łodzi przyszedł do Galerii, ponieważ są tu transmitowane mecze, których on nie miał możliwości obejrzeć w telewizji.

Nie tylko ogromne telebimy przyciągają do Galerii. Są też inne atrakcje. Mali chłopcy rozgrywają mecze na stołach do trambambuli, a starsi na miniboiskach. Okazuje się jednak, że piłką interesują się nie tylko chłopcy. – Moim faworytem jest Brazylia, a ulubionym piłkarzem Ronaldinio – mówi z zapałem dwunastoletnia, drobna blondyneczka. Telebimy pozwalają obejrzeć mecze tym, którzy podczas ich rozgrywania pracują. – Właśnie dziś mam zmianę – mówi z żalem sprzedawca w małej knajpce. – Całe szczęście mogę robić kanapki dla klientów i jednocześnie spoglądać na duży ekran.

Mistrzostwa Świata mają niemałe znaczenie dla sprzedaży w Centrach Handlowych. W Galerii Łódzkiej wzrosły obroty w sklepach sportowych, spożywczych i Empiku. Sprzedawcy w GO Sporcie też nie narzekają na brak klientów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się biało-czerwone szaliki, czapki i piłki. I tylko, gdy wspomina się o dokonaniach naszej reprezentacji, nawet najwięksi kibice nie chcą rozmawiać. -Bez komentarza-ucinają.

Julia
http://juliaspaces.blogspot.com/

By: NaDiecie