Informacje i porady o dietach

Jakie pudełko wybrać na prezent?

Jakie pudełko wybrać na prezent?

Na rynku jest dostępnych mnóstwo opakowań na prezenty. Od toreb, pudełek, kończąc na papierach. Ciekawym i popularnym rozwiązaniem w ostatnich kilku latach, a jednocześnie zamiennikiem tradycyjnych toreb na prezenty stały się pudełka. Nie są to jednak zwyczajne pudełka, ale personalizowane. Firma zapakuj.to proponuje wygodną i praktyczną opcję pozwalająca dostarczyć upominek. Mowa o pudełkach fasonowych wykonanych z tektury zwanych też custom boxes – custom packaging. Marka wyróżnia trzy rodzaje takich pudełek.

Pudełka i opakowania

Pierwsze z nich tak zwane eco white są wykonane z bielonej jednostronnie tektury. Wnętrze pudełka jest w kolorze szarym, co stanowi ciekawi kontrast z bielą na zewnątrz. Na stronie firmy jest możliwość spersonalizowania pudełek, na których możemy umieścić dowolne logo, wymyślną ilustrację bądź napis. Marka zwraca uwagę na każdy szczegół, chociażby na niską wagę opakowania. Jest ona związana z tego, że pudełka fasonowe są wykonane z trójwarstwowej tektury falistej. Osoby, które pracują nad pomysłem danego opakowania kierują się głównie tym, aby chroniło ono produkt, który jest przechowywany wewnątrz.  Do wyboru w ofercie firmy są dwie gramatury 340g/m2 oraz 45g/m2. Kolejnym rodzajem pudełek są pudełka fasonowe eco wykonane z surowej ekologicznej tektury w połączeniu z czarnym nadrukiem. Stanowią one najbardziej ekonomiczne rozwiązanie z uwagi na to, że nie posiadają dodatkowych warstw papieru, a także barwników.

Najlepiej sprawdzają się przy transporcie odzieży. Trzecim rodzajem pudełek są pudełka w wersji Full Color. W tym przypadku firma daje możliwość  dodatkowych opcji przy ich wykończeniu. Zewnętrzna powłoka może być matowa lub błyszcząca. Ciekawym rozwiązaniem jest także wybór koloru wnętrza, które może być na przykład białe, a nie standardowe szare. Te pudełka także są wykonane z trójwarstwowej tektury falistej. Natomiast ścianki są znacznie grubsze, bo mamy do wyboru gramaturę: 605g/m2 oraz 665g/m2. Przed decyzją jakie pudełko wybierzemy warto zastanowić się nad tym jakie mamy potrzeby, a co najważniejsze co będzie w nich przenoszone.

To już od nas zależy ostateczny wybór. Czy chcemy, aby wybrane przez nas pudełko cechował minimalizm, czy wręcz przeciwnie, chcemy , aby było ono spersonalizowane i kompatybilne z wręczanym prezentem. W takim przypadku nie tylko będzie cieszył upominek, ale także sama jego oprawa. Gramatura tektury oraz wielkość pudełka ogrywa także istotną rolę w przypadku, gdy nasz prezent nie będzie należał do lekkich i małych rozmiarów. Jak widać możliwość wyboru jest duża.

By: NaDiecie