Informacje i porady o dietach

Dieta pudełkowa dla firm – podstawowe informacje

Dieta pudełkowa dla firm – podstawowe informacje

Dieta pudełkowa to przygotowywane przez wybraną firmę cateringową zestawy posiłków na każdy dzień dla danej osoby uwzględniające jej nawyki żywieniowe, zapotrzebowanie energetyczne, alergie pokarmowe, tryb życia etc. Chociaż dieta pudełkowa kojarzy się przede wszystkim z osobami, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, nie jest to do końca prawdą.

Ten sposób odżywiania się polecany jest bowiem każdemu, kto ceni sobie zdrowe, zbilansowane, urozmaicone i podawane o stałych porach posiłki. To, że sami możemy zamówić dietę pudełkową nikogo już nie dziwi. Warto jednak wiedzieć, że coraz więcej działających w biznesie gastronomicznym podmiotów oferuje również dietę pudełkową dla firm. Wyjaśniamy czym jest dieta pudełkowa dla firm i podpowiadamy, kiedy warto się na nią zdecydować.

Dieta pudełkowa dla firm – na czym polega?

Dieta pudełkowa dla firm zwana również cateringiem dietetycznym polega na zamawianiu przez pracodawcę wybranej liczy posiłków dla pracowników na dany dzień. Nazwa sama diety związana jest z tym w jaki sposób serwowane są posiłki, te umieszczane są w pudełkach i dostarczane pod wybrany adres każdego dnia (od poniedziałku do piątku).

Dieta pudełkowa dla firm – czy warto w nią zainwestować?

Dieta pudełkowa dla firm to idealne rozwiązanie dla tych pracodawców, którzy troszczą się o swoich pracowników. Tym, co przemawia na korzyść diety pudełkowej dla firm jest także to, że serwowane dania są w pełni dopasowane do potrzeb danej osoby i jej zapotrzebowania energetycznego. To świetne rozwiązanie dla nowoczesnych i podążających za trendami pracodawców, którzy pragną zaoferować swoim pracownikom to, co najlepsze. Skorzystanie z oferty cateringu dietetycznego dla firm pozwala zapomnieć o konieczności przygotowywania posiłków i zastanawianiu się nad tym, co dziś zamówić do pracy lub gdzie wybrać się na lunch.

Dieta pudełkowa dla firm to także atrakcyjny benefit pozapłacowy, który w przyszłości może konkurować z takimi „dodatkami” do pensji jak oferowane już pakiety medyczne czy karnety sportowe.

Dieta pudełkowa dla firm – jak z niej skorzystać?

Zdrowa i przygotowywana z najwyższej jakości produktów żywność w pudełku cieszy się coraz większą popularnością. Wartość tego rynku w najbliższym czasie może przekroczyć milion złotych. Polacy pokochali catering dietetyczny, tego rodzaju usługę znajdziemy w każdym większym mieście. My polecamy korzystanie z usług firmy https://healthypack.pl.

Aby skorzystać z diety pudełkowej dla firm najlepiej skontaktować się telefonicznie z podmiotem u którego planujemy zamawiać posiłki. Nim to jednak zrobimy sprawdźmy jakie rodzaje diety oferuje wybrana przez nas firma, czy posiada zezwolenie Sanepidu na przygotowywanie posiłków oraz to jakimi opiniami się cieszy. Zwróćmy także uwagę na koszty dostawy i to kiedy oraz w jakich godzinach będą dostarczane posiłki. Istotne jest także to czy dostawca żywności współpracuje z dietetykiem. Jeśli tylko dopilnujemy tych kwestii możemy mieć pewność, że dieta pudełkowa dla firm spełni oczekiwania zarówno nasze, jak i naszych pracowników.

By: NaDiecie