Informacje i porady o dietach

Najskuteczniejsze spalacze tłuszczu

spalacz tłuszczu

Na rynku jest wiele suplementów diety, dzięki którym możemy się odchudzić. Pomagają one w spalaniu zbędnych kilogramów. Jednym z rodzajów takich preparatów są spalacze tłuszczu.

Jednym ze spalaczy tłuszczu jest Chitosan. Jest to substancja, którą pozyskuje się z zewnętrznych szkieletów zwierząt morskich, takich jak na przykład kraby. Działanie chitosanu jest bardzo dobre. Przede wszystkim składnik ten wiąże się z witaminami, które są rozpuszczalne w wodzie. Takie witaminy to A, D, E i K. Takie witaminy chronią organizm przed absorbcją wody. Poza tym, warto dodać, że chitosan nie ogranicza wchłaniania karotenoidów, które są przetwarzane w witaminę A. Na pewno nie zaszkodzi nam przyjmowanie właśnie takiej substancji wspomagającej spalanie tłuszczów.

Najnowsze spalacze

Kolejnym spalaczem tłuszczu jest Ehpedra. Jest to rodzaj ziół, które uprawiane są w Monoglii i Chinach. Z tych ziół uzyskuje się Efedrynę, która właśnie jest spalaczem tłuszczu. Jest to związek, który podobny jest do amfetaminy. Pobudza on system nerwowy i serce do spalania tłuszczu. Ale nie tylko stosuje się go w preparatach, które mają pomóc spalić tłuszcz. Wykorzystywany jest również w leczeniu astmy, alergii, a także zwalcza problemy z zatokami. Pirogronina to składnik, który pozwala zwiększyć spalanie tłuszczu. Pozwala uzyskać lepszą wagę ciepła. Pozbycie się zbędnych kilogramów z taką substancją będzie dużo łatwiejsze. Poza tym, składnik ten również obniży poziom cholesterolu w organizmie. Nasz organizm stanie się dużo bardziej wytrzymały. Dzięki temu, można będzie się cieszyć z uzyskania najlepszych efektów z możliwych. Dobrze działa również HCA, czyli naturalna substancja spożywcza, która pozyskiwana jest z owoców drzewa Garcinia Cambogia. Drzewo to uprawianie jest w południowych Indiach. Dzięki działaniu tej substancji, możliwe jest zahamowanie apetytu. W organizmie tworzone są zapasy glikenolu. Dzięki temu, nie będę zahamowany wzrost mięśni, ani nie dojdzie do sytuacji, w której w procesie odchudzania będziemy narażeni na starty energii.

By: Bartek M.