Informacje i porady o dietach

Twoje dziecko w sieci, czyli Norton Family Premier

Twoje dziecko w sieci, czyli Norton Family Premier

Cyberprzestępstwo to zjawisko, które coraz bardziej rozprzestrzenia się wszędzie. Wyłudzanie danych, czy kradzież pieniędzy z konta bankowego to problem coraz większej ilości użytkowników. W przypadku wspomnianego cyberprzestępstwa jeszcze większe zagrożenie mamy w przypadku dzieci. W odpowiedzi na ten problem na rynku pojawiły się programy antywirusowe, które skutecznie chronią Twojego bezpieczeństwa w sieci. Od lat niezmiennym zaufaniem wśród użytkowników cieszy się program antywirusowy Norton. My powiemy nieco więcej na temat wersji Norton Family Premier.

Czym jest program Norton Family Premier?

Krótko mówiąc Norton Family Premier pozwala na bezpieczne korzystanie z sieci przez Twoje dziecko. W dzisiejszych czasach internet to dla dziecka nie tylko rozrywka, ale i często nauka, która jest obowiązkowa także w edukacji szkolnej. Ten program więc to korzyści zarówno dla dziecka, jak i rodziców w zakresie bezpieczeństwa i prywatności. Program pozwala na łatwe utrzymywanie równowagi czasu spędzanego przez dziecko w sieci i poza nią. Antywirus pomaga wyrobić proste nawyki, które chronią dzieci nadmiernym udostępnianiem danych. Rodzic ma świadomość nie tylko tego ile jego dziecko spędza czasu w internecie, ale i jakie strony odwiedza. Prywatne informacje, dane na temat Twojego dziecka są dokładnie chronione. Program Norton Family Premier to też w pewnym sensie edukacja dla rodziców, a ściślej porady jak rozmawiać z dzieckiem na temat bezpieczeństwa w sieci i co zrobić, by nie natrafiało na szkodliwe treści. Te wszystkie zdrowe nawyki w żaden sposób nie wpływają jednak na swobodę Twojego dziecka, dzięki czemu bez przeszkód może korzystać z internetu. Dodatkowo, za pomocą jednego rozwiązania chroni się nie jedno, a wiele urządzeń (smartfony, tablety itp).

Gdzie działa Norton Family Premier?

Program Norton Family Premier działa na takich systemach operacyjnych jak: Microsoft Windows XP Home/Professional (z dodatkiem Service Pack 3 (SP 3) lub nowszym, Microsoft Windows Vista Home Basic/Home Premium/Ultimate/Business (wersje 32- i 64-bitowe) z dodatkiem Service Pack 1 lub nowszym , Microsoft Windows 7 Starter/Home Basic/Home/Premium/Professional/Ultimate (wersje 32- i 64-bitowe), Microsoft Windows 8 lub nowszy (wersje 32- i 64-bitowe), ale nie przeglądarka Metro, Microsoft Windows 10 (wszystkie wersje). Przeglądarka Edge nie jest obsługiwana., Aplikacja Norton Family Premier dla systemu Android wymaga wersji Android 4 lub nowszej.

Zobacz także: http://norton-internet-security.pl

By: NaDiecie