Informacje i porady o dietach

Program z ogromną ilością wersji

Program z ogromną ilością wersji

Nie jest żadną tajemnicą, że sprawnie funkcjonujący program magazynowy, program do obsługi sprzedaży, do obsługi zamówień oraz innych kwestii związanych ze sprawnym funkcjonowaniem naszej firmy jest czymś niezbędnym. Rynek w tym względzie ma nam na pewno bardzo wiele do zaproponowania, aczkolwiek my w tym miejscu chcemy w głównej mierze wskazać na taki program, jakim jest WAPRO Mag.

To jeden z tych programów, które można śmiało nazwać kompleksowymi, spełniającymi najwyższe wymagania rynku, dopasowującymi się do oczekiwań klientów. WAPRO WF-Mag to bardzo dobry program, który na rynku dostępny jest w czterech wersjach. Pierwsza opcja to wersja Standard, która przeznaczona jest dla małych firm, często tych jednoosobowych, w których potrzebne jest proste fakturowanie, w których nie dokonuje się bardzo skomplikowanych operacji na bardzo wielką skalę.

Warianty programu

Bardzo prosta wersja dla prostych firm, w których sprawdza się wręcz doskonale. Kolejna z opcji to wariant o nazwie Biznes. Ta wersja jest przeznaczona dla nieco większych firm, dla kilkunastoosobowych firm, w których mamy do czynienia z co najmniej kilkoma magazynami. Z WAPRO Mag zarządzanie sprzedażą i działalnością wszystkich magazynów, wszystkich oddziałów firmy jest znacznie bardziej łatwe. Przejdźmy jednakże dalej, przejdźmy do trzeciej wersji programu, którą jest wariant Prestiż.

Jak można się domyślić, ta wersja jest przeznaczona dla jeszcze większych podmiotów, które posiadają już znaczną ilość swoich magazynów czy też innych punktów sprzedażowych. Tutaj mamy do czynienia z pełną obsługą obrotu towarowego zarówno w ramach Unii Europejskiej jak i poza nią. Dodajmy także, iż w owej wersji mamy do czynienia ze specjalnym modułem akcyzowym, dzięki któremu dokumenty dostawy oraz deklaracje AKC-WW mogą być i są tworzone w sposób automatyczny.

Nowoczesne możliwości

Ostatnią z wersji, owego programu jest Prestiż-Plus. To wersja dla osób o bardzo szczególnych wymaganiach, o wszelkich możliwych funkcjach, o pełnej obsłudze sprzedaży, czyli wersja najbardziej rozbudowana. Bez wątpienia mamy zatem do czynienia z bardzo wieloma różnymi możliwościami, jakie daje nam właśnie ów program komputerowy i na pewno nie dziwi fakt, iż coraz większa grupa tych mniejszych jak i znacznie większych przedsiębiorców przekonuje się do owego produktu.

Prowadzona działalność jest znacznie bardziej prosta, a co za tym idzie, nie kosztuje nas zbyt wiele czasu. Jak wiadomo, na współczesnym rynku czas jest dobrem o wyjątkowej wartości, a program o nazwie WF-Mag znacząco pozwala nam go zaoszczędzić. Wybór tej odpowiedniej dla nas wersji na pewno nie jest od początku taki oczywisty, ale po dogłębnym przyjrzeniu się poszczególnym wariantom i zestawieniu ich z naszymi potrzebami, na pewno znajdziemy tę opcję, która w doskonały sposób może spełnić nasze oczekiwania, jakie tylko można mieć wobec magazynowego programu komputerowego. W przypadku problemów z obsługą porady komputerowe udzielane przez oficjalny support rozwiążą wszelkie problemy.

WAPRO WF-Mag jest wyborem, który bez wątpienia nas zadowoli, który będzie dla nas jednym z tych najbardziej właściwych, tych dających nam sprawność działania.

By: NaDiecie