Informacje i porady o dietach

Banki co chwila chcą nas zaskoczyć swoją ofertą. Ostatnio Bank BGŻ ogłosił „Konto z Podwyżką”, które pozwala uzyskać dodatkowe 50 zł, za korzystanie z konta. Z pewnością kwota skusi wielu klientów, którzy jednak do końca nie wiedzą jak to działa.

Sam fakt, że otrzymamy cokolwiek za darmo sprawia, że weźmiemy to w ciemno. Bank nigdy nie da jakichkolwiek pieniędzy komukolwiek za darmo. Sumę, którą odda klientowi uzależni od tej, którą bank najpierw dostanie. Suma zwrotu może równać się zatem 1% wpływu na rachunek, ale nie będzie większa niż 50 złotych.

Jak zarobimy na rachunku bankowym? Jeśli chcemy dostać od banku 50 zł, musimy otrzymać na swoje konto dokładnie 5 000 złotych. Wasz 1% premii dotyczy jedynie najwyższego przelewu na rachunek w ciągu miesiąca. Jeśli zatem nasza wypłata jest podzielona na części, otrzymamy 1% z 1000 zł.

Warunków korzystania premii jest mnóstwo. Klient musi między innymi dokonać trzech transakcji bezgotówkowych, wykorzystując kartę płatniczą do konta. Samo prowadzenie konta nie kosztuje nic, ale miesięczna opłata za kartę do konta w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli otrzymamy mniej niż 300 zł, premii nie dostaniemy. Jak zatem widzimy nie jest to takie proste. Otwierając nowe konto z podwyżką musimy dokładnie czytać regulamin. Zawsze znajduje się na stronie banku. Zanim zatem wyślemy wniosek, spójrzmy czy na pewno otrzymamy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy będzie mógł liczyć na taki prezent. Zwróćmy także uwagę na inne szczegóły naszego konta. Jeśli nie możemy znaleźć informacji na stronie, zapytajmy o to pracownika placówki.

By: NaDiecie