Informacje i porady o dietach

Zaliczenia na studiach

Zaliczenie przedmiotu na studiach to niestety konieczność. Na szczęście nie każdy wykładowca ma takie same wymagania. Oczywiście, jest wielu profesorów, którzy nie wyobrażają sobie innego sposobu na zaliczenie ich przedmiotu niż egzamin. Co gorsza, niektórzy przeprowadzają jedynie egzaminy ustne, więc wiąże się to z jeszcze większym stresem. Są też tacy nauczyciele akademiccy, którzy idą studentom na rękę, wymyślając prostsze sposoby zaliczenia.

Dość popularnym sposobem jest np. pisanie prac o tematyce powiązanej z danym przedmiotem. Inni oczekują stworzenia referatów, które w formie prezentacji przedstawiane są na zajęciach. Jeszcze inni, choć takich niestety jest najmniej, wymagają jedynie obecności na zajęciach. Oczywiście, osoby, które opuszczają wykłady i ćwiczenia nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Z reguły są zobowiązane do napisania egzaminu, który często nie należy do najłatwiejszych.

Osoby, które studiują jednocześnie inny kierunek, mogą czasem ubiegać się o przepisanie oceny, jeżeli uczęszczały już na podobny przedmiot.

pisanie prac

By: NaDiecie

4 komentarze

 1. odchudzanie ketony pisze:

  notka wnosi wiele nowego do tematu, bardzo podoba mi sie takie spojrzenie. Gratuluje calego stronaa i mam nadzieje, ze bedzie sie rozwijal. Dzieki!

 2. forum zarabianie przez internet pisze:

  Ta tematyka jest mi bardzo bliska, ale przyznaje, ze sama nie ujelabym tego problemu lepiej, w sensie, ciekawiej, czy bardziej przejrzyscie. Niskie uklony dla autora, bo caly strona jest naprawde swietny.

 3. Genia1988 pisze:

  Muszę się wam pochwalić, w końcu zrzuciłam – 9 kilogramow

 4. Mirabellka32 pisze:

  Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w goglu: odchudzanie przed i po by sasetka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *