Informacje i porady o dietach

Świetna oferta angielskiego dla dzieci

angielski

Powszechnie uważa się, że dzieci bardzo szybko potrafią nauczyć się języka obcego i jest to faktycznie prawda. Jednakże oczywiście bardzo istotnym elementem jest właściwe nauczanie, właściwe podejście do tego zagadnienia. Szkoła językowa o nazwie Języki Katowice jest miejscem, w którym mamy do czynienia z bardzo rzetelnym i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Mowa jest o szkole językowej, której propozycja jest kierowana do dzieci oraz do młodzieży. Aby móc zacząć naukę języka angielskiego w którejś z grup, należy poddać się odpowiednim testom, a następnie również przeprowadzić rozmowę z lektorem. Te dwa elementy pozwolą określić, na jakim poziomie znajduje się dana osoba i do której grupy może zostać zakwalifikowana. Szkoła językowa posiada bardzo pochlebne opinie i można o niej mówić jako o jednej z najlepszych.

Oferta szkoły językowej

Oferta owej szkoły językowej jest bardzo mocno rozbudowana. Zajęcia kierowane do dzieci są prowadzone w grupach od 4 do 10 osób. Oczywiście poszczególne grupy są tworzone na podstawie poziomu zaawansowania językowego. W przypadku dzieci mówimy o nauczaniu polisensorycznym. Polega to na tym, iż w programie nauki znajdują się takie elementy jak:

– zajęcia ruchowe,

– śpiewanie piosenek,

– różnego rodzaju inscenizacje,

ćwiczenia grafomotoryczne,

– czytanie oraz różnego rodzaju gry,

Poszczególne lekcje języka angielskiego są prowadzone na bardzo zróżnicowane tematy. Tym samym dzieci mogą nabyć bardzo zróżnicowanej wiedzy. Należy wskazać na lekcje o sztuce, przyrodzie, mowa jest także o naukach ścisłych. Bez wątpienia jest to element, dzięki któremu angielski jest znacznie szerzej przyswajalny dla dzieci. Istotnym elementem jest także to, że dzieci biorą udział w różnego rodzaju konkursach, w różnego rodzaju przedstawieniach. Poprzez to mowa jest o większym zaangażowaniu, o większej przyjemności z zajęć. Ponadto warsztaty językowe są prowadzone również w soboty. Mówiąc o tych zajęciach, należy także wskazać na to, że każda osoba ma szeroki dostęp do e- dziennika. Bardzo ważnym elementem jest także to, że każdy z uczniów otrzymuje raporty z poczynionych postępów lub też z ich braku.

Szkoła językowa Języki Katowice jest miejscem, w którym można uczyć się angielskiego na kilku różnych poziomach. To bardzo istotne zróżnicowanie pozwala naprawdę opanować ten język w stopniu co najmniej komunikatywnym, aby potem móc swobodnie się nim posługiwać na co  dzień. Wszakże przecież po to uczymy się języka, aby móc się nim posłużyć.

By: Aneta R.