Informacje i porady o dietach

Nałogi a utrata radości z seksu

Nałogi to bez wątpienia te elementy w naszej codzienności, które nam towarzyszą, które mają wydźwięk zdecydowanie negatywny, ale których nie potrafimy się pozbyć. Gdy zaczynamy, czujemy się zazwyczaj na tyle silni, że będziemy wiedzieć, kiedy skończyć i nie zdajemy sobie sprawy z pewnego zagrożenia, a w momencie, gdy nałóg nas opanuje, jest już za późno.

Nałóg który niszczy naszą intymność

W tym miejscu w głównej mierze wskażemy na alkohol i papierosy jako na nałogi, które są najbardziej popularne. Te nałogi wpływają na wiele aspektów związanych z naszą codziennością, w tym również możemy mówić o naszej sferze seksualnej, o naszej sprawności seksualnej. Nie należy się łudzić, że alkohol pozwala nam zwiększyć nasze libido i powoduje, że możemy znacznie więcej.

Tutaj jest wręcz odwrotnie, ponieważ alkohol blokuje nasze możliwości seksualne, alkohol w nadmiarze powoduje, że krew nie krąży tak jak powinna i tym samym do członka nie dociera taka ilość krwi, jaka jest potrzebna, aby móc mówić o satysfakcjonującym wzwodzie. Jeśli taka sytuacja będzie się powtarzać, to oczywiście może dojść także do psychicznego zablokowania danej osoby i problem będzie się pogłębiać. Wyjście z sytuacji?

Oczywiście odstawić alkohol, najlepiej jest go unikać całkowicie, ale to nie wszystko. Tak naprawdę bowiem problem może stać się bardziej złożony i jego przyczyny mogą leżeć w bardzo wielu różnych miejscach, a tym samym będzie potrzeba podjęcia bardziej rozbudowanych działań. Jak najbardziej właściwym, najlepszym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji sięgnięcie do porady lekarskiej, a więc wizyta w gabinecie. Z tej możliwości w obliczu problemów obniżonej sprawności seksualnej nie korzysta zbyt wielu mężczyzn i jest to podstawowy błąd, jaki możemy popełnić.

Pomocnicze środki

Jednakże można również sięgnąć po pewne środki pomocnicze, po pewne leki, które jak najbardziej mogą nam w pewnym zakresie pomóc. Mowa jest chociażby o Kamagrze, o leku, który w swoim składzie jest oparty na sildenafilu, na substancji czynnej, która jest również obecna w Viagrze, a więc tym samym mowa jest o leku sprawdzonym co do jego skuteczności. Kamagra jest łatwa do przyjęcia i wystarczy, że sięgniemy po nią zaledwie na piętnaście minut przed seksem. To środek doraźny, który jednak nie rozwiąże podłoża naszego problemu, a więc potrzeba podjęcia bardziej zakrojonych działań.

Wpis dzięki współpracy z: https://www.finkamagra.com/

By: Aneta R.