Informacje i porady o dietach

Dlaczego warto kupić PINNACLE 16

Pinnacle to soft elektroniczny, którego najważniejszym celem jest modyfikacja video. korporacja Pinnacle Systems Inc. Ma on opcję dodawania tekstów,tworzenia przejść, edycji ścieżek dźwiękowych, przypinania uwag i dodatkowych efektów specjalnych. Skorelowany jest z większością powszechnie używanych rozszerzeń, na przykład RGB.

Daje możliwość przechwytywania funkcji obrazu z przeróżnych zasobów cyfrowych, jak na przykład tabletów czy smartphonów. Funkcjonuje również nośników analogowych, a więc takich typów jak Video Home System. Do wykorzystania tej opcji niezbędne jest niestety skonfigurowanie specjalnej karty. Pośród przypisanych mu plusów mieści się również czytanie oraz edycja rozszerzeń MPEG-1 i MPEG-2. Program daje szansę na zapis plików na nośnikach CD.

pinnacle ultimate
Oprogramowanie ma rodzimą wersję językową i na rynku jest dostępny w siedmiu wersjach. Dlaczego warto kupić Pinnacle Studio 16? Odpowiedź jest jedna, do zestawu należą: Studio 16 (edycja HD), Studio 16 Plus (edycja HD) czy Studio 16 Ultimate (edycja HD). Są one przedłużeniem wersji Pinnacle 15 (edycja HD). Patrząc na propozycję chodnym okiem trzeba uznać że taki zestaw w cenie oferowanej przez Pinnacle Systems Inc jest prawdziwą okazją. Dlatego nie warto ciągle rozmyślać i natychmiast sprawdzić oprogramowanie ponieważ jest zdecydowanie wyjątkowo dobre i tanie.

By: NaDiecie