Informacje i porady o dietach

Bądź skuteczniejszy – pozycjonuj rozsądnie

Aby seks stał się przyjemnością

Pozycjonowanie to trudna sztuka, a żeby o tym się przekonać, wcale nie trzeba wiele. Wystarczy porównać działalnośc kilku znanych firm pozycjonerskich. Wtedy okaże się, że działają one w zasadzie w myśl identycznych schematów, które często nie znajdują żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Co więc można zrobić, żeby to wszystko jakoś uporządkować?

Wybór frazy do pozycjonowania

Przede wszystkim, “skuteczne pozycjonowanie Kraków” wydaje się być lepszym rozwiązaniem niż samo tylko “pozycjonowanie Kraków”. Różnica jednego słowa może bez trudu spowodować kilkukrotny wzrost kosztów i poziomu trudności pozycjonowania, co jest istotne zwłaszcza dla osób, które własne witryny pozycjonują w wolnym czasie. Wprowadzenie coraz bardziej szczegółowych fraz do pozycjonowania niesie ze sobą przynajmniej dwie poważne konsekwencje. Po pierwsze, strona traci na tym sporo ruchu. Dlaczego?

Konsekwencja i strategia w SEO

Dlatego, że odwiedzają ją osoby zadające bardziej szczegółowe pytania. Jednak, i to druga konsekwencja, frazę “skuteczne pozycjonowanie Kraków” wpiszą w wyszukiwarkę tylko te osoby, które są zainteresowane współpracą z firmami krakowskimi, a więc ruch, choć mniejszy, będzie prawdopodobnie poprawiał wyniki firmy poprzez dopasowanie do grupy docelowej odbiorców. Jednym słowem, zbyt często targetem pozycjonowania stają się bezmyślne przecież roboty wyszukiwarek, a dopiero za nimi żywy użytkownik internetu. Kto więc chce, niech nadal zaprasza boty Google, ja za to zdecydowanie stawiam na pozycjonowanie dla ludzi.

By: NaDiecie