Informacje i porady o dietach

Antywirus Panda Internet Security

Lekki i wydajny – antywirus Panda

Antywirus Panda Internet Security 2014 to skuteczna ochrona i zabezpieczenie informacja i laptopa przed wieloma atakami sieciowymi, w domu, jak i w pracy. Oprogramowanie gwarantuje bezpieczeństwo podczas używania sieci, ochrania wrażliwe informacje użytkowników, głównie podczas korzystania z bankowości internetowej oraz zakupów w sieci. Ma on opcję Antyspam (chroniącą przed nie pożądaną korespondencją) a także możliwości Kontroli rodzicielskiej (chroniącą dzieci przed dotarciem do zakazanych stron www, monitorując sposób i czas używania przez nie z sieci).

Szybkie skanowanie sytemu

Dzięki nowoczesnej technologii przetwarzania wielu wątków, przeglądanie komputerów w poszukiwaniu robaków stało się jeszcze szybsze. Skanowanie inicjowane jest tylko wtedy kiedy,pojawia się odpowiednia potrzeba oraz w bardzo małym stopniu obciąża peceta.

Tryb multimediów

Funkcjonowanie programu nie zakłóca normalnego użytkowania urządzenia. Możesz bez żadnych przerw grać i cieszyć się pełną ochroną antywirusową.

Maksymalna praca komputera

Dzięki chmury i przechowywaniu całkowitej bazy zagrożeń na serwerze, oprogramowanie nie wpływa na szybkość i działanie komputera.

Opcja przywrócenia programu operacyjnego komputera

Antywirus pozwala na start sprzętu w bezpieczny sposób i wykasowanie zagrożenia także w sytuacjach krytycznych.

By: NaDiecie