Informacje i porady o dietach

Konto Godne Polecenia to dość interesująca alternatywa. Rachunek jest
bardzo tani i pozwoli nam na szybkie zebranie punktów payback. Nowoczesne konto pozwala na dodatkowy zysk – dostajemy więcej punktów ( za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback). Warunki stawiane przez bank nie są surowe. Co miesiąc powinniśmy dokonać min 3 transakcje, a suma transakcji bezgotówkowych powinna być wykonana na min 300 zł. Konto Godne Polecenia już długo działa w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie płacimy za działanie konta, za kartę płatniczą oraz nie ma tu również comiesięcznej opłaty za korzystanie z niej.

Ubezpieczenie kart to jedynie 2 zł. Dużym plusem jest mały koszt przekazów Express ELIXIR – wykonanie przelewu kosztuje tutaj 3 zł. Stałe zlecenia darmowe. SORBNET kosztuje nas 35 zł, a przelewy SEPA 5 zł. Transakcje zagraniczne nie są drogie patrząc na inne banki. Bankomaty banku obsługiwane są za darmo, korzystając z bankomatów Millenium zapłacimy 1 zł i 5 zł jeśli wpłacimy gotówkę zagranicą. Wypłata w oddziałach to koszt aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy otworzyć przez internet na stronie banku. Konto przeznaczone dla ludzi mobilnych.

Świetnie sprawdza się u ludzi, którym zależy na szybkości. W ofercie Banku BZ WBK to jedno z najlepszych kont, które zachwalają sobie klienci. W parę chwil możemy stać się posiadaczami tego rachunku. Ekspresowo, bez problemów i jakościowo. Spójrzmy dlaczego warto mieć rachunek w WZB BK. Zamówmy swoją kartę i zacznijmy płacić mniej za konto bankowe.

By: NaDiecie